Rabobank Gelderse Vallei

Exalto Sport

Exalto Sport is op 1 juli 2011 ontstaan uit een fusie tussen de Eerste Lunterse Sportvereniging (E.L.S.) en Turnvereniging Dynamika Ede. Exalto Sport heeft plezier in bewegen hoog in het vaandel staan. Bewegen is namelijk goed voor iedereen! Wekelijks bieden wij onze leden Dans, Peuter- en Oudergym, Kleutergym, Recreatiegym, Springlessen, Acrogym, Selectieturnen (1e t/m 6e divisie) en Jong Talent lessen voor jongens en meisjes.

Bestedingsdoel

Meerdere jongens van Exalto Sport, waaronder Nederlands Kampioenen, zullen uitkomen in de derde tot en met de talentendivisie op de landelijke wedstrijden. Exalto Sport organiseert de 2e Landelijke wedstrijd Turnen Heren op 21-22 maart 2020. Onze vereniging ziet een kans om de turnsport en onze eigen vereniging op de kaart te zetten. Vanuit het hele land komen jeugdige toptalenten naar deze wedstrijd om hun turnoefeningen te tonen. De sponsoring zal besteedt worden aan de zaalhuur (€ 3000,-).
Ga naar de website van Exalto Sport
Resultaat:€ 250,21