Rabobank Gelderse Vallei

Fotoclub Oog en Optiek

De ruim 40 enthousiaste leden van fotoclub Oog & Optiek zijn actief en inspirerend met fotografie bezig. Beginnend en zeer ervaren fotografen zijn allemaal bezig met het verbeteren van hun fotografie, of het nu gaat om portretfotografie of landschap of architectuur of macro of straatfotografie… Bij Oog & Optiek is er voor elk wat wils. De sfeer binnen de club is persoonlijk, ongedwongen, opbouwend en gezellig. Uitwisseling van kennis staat voorop.

Bestedingsdoel

Fotoclub Oog en Optiek zal meedoen met het het vieren van 75 Vrijheid . Wij zijn gevraagd voor de openingsexpositie in De Koepel te Lunteren. De opening zal plaatsvinden op 11 April tijdens de seizoensopening van De Koepel in het jaar dat Gelderland 75 Jaar Vrijheid viert.
De leden van onze club zullen op hun eigen wijze 75 Jaar Vrijheid in beeld gaan brengen en gaan exposeren. De club zal de kosten voor het het materiaal ( fotoprints, lijsten etc.) graag willen faciliteren.
Ga naar de website van Fotoclub Oog en Optiek
Resultaat:€ 300,26