Rabobank Gelderse Vallei

Mixed Hockey Club Maarn

MHC Maarn is een familie hockeyclub waar sportiviteit en prestatie hand in hand gaan. De meeste van onze leden komen uit de gemeenten Maarn en Maarsbergen. Onze hockeyclub is te vinden aan de Planetenbaan te Maarn. Onze club behoort tot de grotere buitensportverenigingen van Maarn.

Bestedingsdoel

Wij beschikken over 2 kunstgrasvelden. Als aanvulling daarop willen we al heel lang een trainingsveldje van 12 bij 8 meter voor de jeugd om extra te kunnen oefenen of te hockeyen voor of na een wedstrijd als de hoofdvelden niet beschikbaar zijn. Of gewoon doordeweeks een om partijtje te spelen met vriendjes en vriendinnetjes. De eventuele bijdrage van de Rabobank zal worden aangevuld met een flinke bijdrage door de leden (ClubVan100) en een sponsorloop.
Ga naar de website van Mixed Hockey Club Maarn
Resultaat:€ 370,31