Rabobank Gelderse Vallei

I.M.K. Euterpe

Interkerkelijk mannenkoor Euterpe is opgericht is in 1965 en bestaat uit ongeveer 100 enthousiaste leden en onder de bezielende leiding van dirigent Gerwin van der Plaats. Om het doel van onze vereniging "Gods Woord zingend uitdragen" laat ons koor zich bij verschillende gelegenheden horen. Het repertoire omvat voornamelijk religieuze liederen, maar ook andere liederen. Naar elkaar omzien, er voor elkaar zijn en saamhorigheid zijn kenmerken voor onze vereniging.

Bestedingsdoel

Ons koor hoopt in 2020 haar 55 jarig jubileum te vieren en we willen ons deel van de Rabo Clubsupport volledig gaan benutten om, samen met de gemeenschap van Barneveld en Voorthuizen e.o., dit jubileumjaar te vieren tijdens onze concerten, waaronder het jaarlijkse Bevrijdingsconcert (17 april 2020), het najaarsconcert (31 oktober 2020) en het Kerstconcert (18 december 2020).
Ga naar de website van I.M.K. Euterpe
Resultaat:€ 1.491,27