Rabobank Gelderse Vallei

Hockeyclub De Holestick

MHC De Holestick is een kleine maar energieke hockeyvereniging waar spelplezier voorop staat, maar ook de sportieve uitdaging niet uit de weg wordt gegaan. Onze thuisbasis is in Scherpenzeel, een dorp waarin sport een stevige basis heeft. Het veld ligt aan de Eikenlaan, in de zaalperiode spelen we wedstrijden in De Breehoek. Onze leden komen uit Scherpenzeel, Renswoude, Woudenberg en andere omliggende plaatsen.

Bestedingsdoel

MHC De Holestick wil werken aan het duurzamer maken van de vereniging. Als hockeyvereniging gebruiken wij veel energie, vooral vanwege de veldverlichting. Wij willen werken aan het verminderen van het energiegebruik. Tegelijk kijken we naar de mogelijkheden om zonnepanelen op ons dak te plaatsen om zo energie op te wekken.
Ga naar de website van Hockeyclub De Holestick
Resultaat:€ 370,31