Rabobank Gelderse Vallei

Gospelkoor Say Yes

Wij zijn een enthousiast gospelkoor uit Zwartebroek. Ons koor is opgericht in de zomer van 2002. De meesten zijn er al vanaf het eerste begin bij, maar gelukkig is ons koor ook gegroeid in de tussentijd. Onze dirigente, Wilma, heeft veel muzikale ervaring. Samen met haar vormen we een goed team en zetten we elke keer weer een sprankelend optreden neer. We treden op in kerkdiensten, bij bruiloften, verzorgingshuizen en organiseren regelmatig eigen concerten.

Bestedingsdoel

Wij willen graag een nieuwe cd opnemen. De laatste cd die wij opgenomen hebben is alweer een aantal jaren geleden. In die tijd is de kwaliteit van ons koor ook verbeterd, daarom willen wij graag een keer een nieuwe cd op laten nemen.
Ga naar de website van Gospelkoor Say Yes
Resultaat:€ 1.050,89