Rabobank Gelderse Vallei

Muziekgezelschap 'De Harmonie'

Samen met anderen met ontzettend veel plezier muziek maken! Dat is één van de belangrijkste aspecten van De Harmonie. Samen muziek maken en vooral ook samen gezelligheid creëren. Dit maakt de vereniging uniek en zorgt ervoor dat musiceren meer dan een hobby wordt. Muziekgezelschap De Harmonie Barneveld is een veelzijdige en actieve vereniging. De vereniging heeft ca 130 leden met diverse orkesten, waaronder het Barnevelds Philharmonisch Orkest, Phil Good en De Jonge Phil en leerlingen.

Bestedingsdoel

Om continu een kwalitatief goede jeugdopleiding voor muzikanten te kunnen bieden is een constante investering in het juiste instrumentarium noodzakelijk. Wij zijn dankbaar dat een initiatief van de Rabobank kan bijdragen aan de basis van onze vereniging; de opleiding van goede muzikanten om in de continuïteit van onze orkesten te waarborgen.
Ga naar de website van Muziekgezelschap 'De Harmonie'
Resultaat:€ 1.401,19