Rabobank Gelderse Vallei

Rijver. en Ponyclub 'De Burght'

Rijvereniging De Burght heeft ongeveer 130 paard en pony rijdende leden in de leeftijd vanaf 6 jaar tot .... wij organiseren onderlinge wedstrijden, maar ook open wedstrijden zodat andere verenigingen ook bij ons kunnen deelnemen, daarnaast organiseren wij ook diverse activiteiten het hele jaar door voor onze leden.. u bent van harte welkom op de Valkseweg 128 (manege de Burght)

Bestedingsdoel

Wij willen met de opbrengsten van het Rabofonds ons buitenterras opknappen, dat terras wordt namelijk ook gedeeld met Stichting Huifbedrijden. Dan kunnen zowel onze leden daar lekker met elkaar samen zijn maar ook de Clienten, Familieleden die bij het Huifbedrijden komen kijken cq helpen.. en dat het weer voor jaren lang plezier geeft..
Resultaat:€ 330,28