Rabobank Gelderse Vallei

Ref. zangvereniging Cantilene

Wij zijn een enthousiast gemengd koor met ruim 90 leden die wekelijks zingen onder begeleiding van onze gedreven dirigent Leander van de Steen. Ons niveau ligt wat hoger dan gemiddeld. Wij zingen in grote kerken van Nederland en 1x in de twee jaar in het Concertgebouw van Amsterdam. Daarnaast vergeten wij de verzorgingstehuizen niet en zingen we daar 2x per jaar.

Bestedingsdoel

Vorig jaar hadden wij als doel een nieuwe aanhangwagen waar ons podium in vervoerd kan worden. We hebben intussen een prachtige nieuwe aanhanger aangeschaft, maar de aanhangwagen lag boven ons budget wat we te besteden hadden. We hebben de aanschaf toch gedaan en hopen dat we met deze actie ons tekort gekomen deel kunnen aflossen. Wij willen de Rabobank bedanken voor deze geweldige actie, maar ook de mensen die ons koor steunen door ons een stem te geven!
Resultaat:€ 1.701,45