Rabobank Gelderse Vallei

Quadclub De Veluwse Zandhappers

Quadclub De Veluwse Zandhappers is een quadsportvereniging met leden tussen de 6 en 60 jaar oud. Op ons trainingsterrein in de gemeente Barneveld wordt fanatiek getraind. Een groot aantal jeugdleden doen mee aan het NK, maar ook een aantal leden rijden recreatief. Onze doelen zijn o.a. het promoten van de quadsport en jonge quadrijders op een sportieve manier kennis laten maken met de quadsport. Dit uit zich in voorkomen van wildcrossen en jeugd kennis laten maken met techniek.

Bestedingsdoel

Quadclub De Veluwse Zandhappers moet verhuizen naar een nieuw trainingsterrein. Wij willen de opbrengsten van Rabo ClubSupport graag gebruiken voor de aanleg van een nieuwe trainingsbaan. Zo kunnen we weer een veilige trainingsbaan aanleggen waar onze leden kunnen genieten van de quadsport op de nieuwe locatie.
Resultaat:€ 630,54