Rabobank Groene Hart Noord

De Groenendijkruiters

Wij zijn een breed georiƫnteerde vereniging die het paardrij-plezier van onze leden hoog in het vaandel heeft staan.
Wij vinden het heel belangrijk om onze jonge ruiters en amazones een goede basis bij te brengen. Ook willen wij goede trainingen faciliteren voor de wat meer ervaren (wedstrijdrijdende) leden.
Naast de wekelijkse lessen en de wedstrijden, hebben wij ook een goed gevulde activiteiten-kalender voor onze eigen leden (en werven van nieuwe leden)

Bestedingsdoel

Wij hebben een prachtige buitenbak met juryhok waar maandelijks wedstrijden (KNHS) worden gereden door onze eigen leden en leden van andere verenigingen. Vanuit ons juryhok heb je een mooi overzicht op de bak zodat de proeven goed beoordeeld kunnen worden. Helaas is ons juryhok aan het wegzakken en komt daardoor scheef te staan. Dit zouden we graag laten rechtzetten. Ook zouden we het leuk vinden om het juryhok een beetje op te pimpen, zodat het mooi in onze groene omgeving past.
Ga naar de website van De Groenendijkruiters
Resultaat:€ 352,58