Rabobank Groene Hart Noord

Gymnastiek- en Volleybalvereniging

De unieke combinatie van gymnastiek en volleybal zorgt ervoor dat deze vereniging erg belangrijk is voor het sportieve welzijn van jong en oud. Bij de gym vanaf 3 jaar en bij de volleybal vanaf 6 jaar kan iedereen op een heel ontspannen en leuke manier, leren bewegen en samenwerken. Plezier staat voorop in onze vereniging, maar dit plezier gaat wel gepaard met een gezonde dosis wedstrijdmentaliteit.

Bestedingsdoel

Deze landingsmat is speciaal gemaakt voor onder de spanbrug, waardoor de mat precies past en we niet meerdere matjes aan elkaar hoeven te leggen. Op deze manier kunnen de kinderen veilig op de mat landen. Om de volleybal training efficiƫnt te maken is handig om zo veel mogelijk ballen te hebben. Daarom kunnen we extra trainingsballen gebruiken.
Ga naar de website van Gymnastiek- en Volleybalvereniging
Resultaat:€ 832,83