Rabobank Groene Hart Noord

R.K. Voetbalvereniging 'S.J.Z.'

SJZ is dé voetbalclub van Zoeterwoude Dorp. Met bijna 600 leden is SJZ één van de grootste verenigingen van Zoeterwoude. Plezier staat centraal. Uiteraard willen we ook presteren maar het belangrijkste is dat een ieder zich prettig en veilig voelt bij de club. Met behulp van tientallen vrijwilligers regelt onze club nagenoeg alles zelf, zoals onderhoud van het terrein, bezetting in de kantine, trainen en begeleiden van jonge voetballers en voetbalsters.

Bestedingsdoel

Centraal op ons sportpark staat een speeltuin. Hier wordt gretig gebruik van gemaakt door zowel de jongste voetballertjes als de broertjes en zusjes die nog te jong zijn om te voetballen maar zich toch willen vermaken. Veiligheid staat voorop. Op dit moment zijn de speeltoestellen aan vervanging toe. Een bijdrage via dit fonds zou meer dan welkom zijn.
Resultaat:€ 1.258,36