Rabobank Groene Hart Noord

S.V. 'WVC'

"Bij WVC telt iedereen mee" is de zin waarmee onze vereniging aangeeft waar wij voor bezig zijn. Iedereen betrekken bij onze club, van jong tot oud, van pupil tot veteraan, van toppers tot mensen met een beperking en voor jongens en meisjes, vrouwen en mannen. Of je nu wilt sporten of vrijwilligerswerk wilt verrichten, iedereen is welkom. Met zo'n 600 leden behoort WVC tot de grootste sportverenigingen in Kaag en Braassem, maar sport, gezelligheid en maatschappelijk functioneren staan bovenaan.

Bestedingsdoel

Sinds enige jaren biedt WVC ook G-voetbal voor mensen met een beperking. Fijn sportief en gezellig bezig zijn met je teamgenoten en een professioneel begeleidingsteam. Hieraan zitten voor de club wel flinke kostenposten zoals voor speciale spelmaterialen, professionele opleidingen voor onze begeleiders en het organiseren van sportdagen en toernooien. Via Rabo Clubsupport hopen we dat dit mogelijk kan blijven, zodat ook onze G-sporters optimaal hun uurtje sport en plezier kunnen blijven houden.
Ga naar de website van S.V. 'WVC'
Resultaat:€ 735,56