Rabobank Groene Hart Noord

Rijvereniging de Viergangruiters

LR & PC de Viergangruiters is een vereniging waar paardenliefhebbers terecht kunnen met hun eigen (verzorg)paard/pony voor het rijden van dressuur- en/of springlessen. Leden kunnen buiten deze lesuren gebruik maken van de rijbak. Daarnaast worden er dressuurwedstrijden en diverse activiteiten zoals clinics en kampen georganiseerd.
Het terrein van de Viergangruiters wordt gebruikt voor meerdere buurtfuncties, voor de rijvereniging zelf maar ook voor oa. de voetbal en het Korteraars Buurtfeest

Bestedingsdoel

Onze clubkantine is zeer hard aan een grondige renovatie toe. Onder andere het dak en de kozijnen moeten worden vernieuwd, er moet geverfd worden en ook aan de binnenkant van de kantine zijn er diverse zaken die vernieuwd moeten worden, waaronder raambekleding, het opknappen van de bar en de kleedkamer. De bijdrage van Rabo ClubSupport zal volledig besteed worden aan het opknappen van de kantine.
Ga naar de website van Rijvereniging de Viergangruiters
Resultaat:€ 407,29