Rabobank Groene Hart Noord

S.V. Nieuwkoop

SV Nieuwkoop is een springlevende voetbalvereniging waar iedereen met plezier het spelletje kan spelen. In juni is het 75 jarig bestaan uitgebreid gevierd. Meer dan 450 actieve leden voetballen prestatief of recreatief en vele vrijwilligers maken dat mogelijk. Jongens en meisjes van alle leeftijden vinden hun weg naar onze club.
SV Nieuwkoop is elke week een ontmoetingsplek voor iedereen die graag naar voetbal kijkt en speelt. Actief bezig zijn als speler of rond het veld als vrijwilliger.

Bestedingsdoel

De vereniging wil het voetbal betaalbaar houden voor iedereen en een voorbeeldfunctie geven richting de toekomst door het plaatsen van ruim 100 zonnepanelen op het clubgebouw.
Een belangrijke slogan van de club is: Meer Samen, Samen Meer. Met andere woorden: als we allemaal individueel ons steentje bijdragen aan het wel en wee van de vereniging, dan profiteren we daar met zijn allen van.
Zo kan onze club een duurzame, energie schone en energiebesparende toekomst tegemoet gaan.
Ga naar de website van S.V. Nieuwkoop
Resultaat:€ 826,75