Rabobank Groene Hart Noord

Carrouselver Hoogenboom Ruitersport

Carrousel rijden is het bewijs dat paardensport ook echt een teamsport is! Onze carrouselgroepen bestaan uit ieder 12 ruiters, een jeugdteam tot en met 16 jaar en een paardenteam. De proeven worden bedacht door onze leden zelf en uitgevoerd op zelf gekozen bijpassende muziek. Het hele seizoen trainen wij hard en met veel plezier om een spetterende proef neer te zetten tijdens onze divisiewedstrijd en zo een plekje te bemachtigen op het Nederlands Kampioenschap.

Bestedingsdoel

Naast het wekelijks trainen staat de ontwikkeling van het paardenwelzijn centraal tijdens ons seizoen. De leden doen jaarlijks een aantal sponsoracties en zoeken actief naar donateurs om een bijdrage te leveren aan nieuwe tenues en harnachement. Een goed passend harnachement is zeer belangrijk voor het welzijn van de paarden, waarin wij ons graag willen blijven ontwikkelen. Denk hierbij aan goed passende en diervriendelijke peeskappen en hoofdstellen.
Ga naar de website van Carrouselver Hoogenboom Ruitersport
Resultaat:€ 139,82