Rabobank Groene Hart Noord

Fietstoerclub 'Avanti'

Fietstoerclub Avanti is een bruisende vereniging met ruim 200 leden. Er is een breed aanbod voor sportieve mensen, zij maken gezonde fietstochten met verschillende afstanden en snelheden. Er zijn 4 niveaus voor de racefietsers en 2 voor recreanten. Voor de 60 plussers is elke dinsdag Fiets& Geniet met aangepaste snelheden en afstanden Onze leden kunnen meerdere keren per week fietsen met hun groep. In het fietsseizoen vertrekken de groepen vanaf het clubhuis voor een mooie rit.

Bestedingsdoel

Fietsclinic leren toerfietsen. Omdat toerfietsen meer is dan hard fietsen gaat ftc Avanti deze clinic verzorgen. Waarbij veiligheid en plezier centraal staan. De clinic wordt gegeven door een gekwalificeerde KNWU trainer. Het doel van deze clinic is naast het bijdragen aan een gezonde levensstijl ook gericht op veiligheid, bochtentechniek, pelotonrijden en fietsbeheersing d.m.v. oefeningen en spelelementen.
Ga naar de website van Fietstoerclub 'Avanti'
Resultaat:€ 1.142,86