Rabobank Groene Hart Noord

EigenWijs Musicalgroep Nieuwkoop

EigenWijs is een eigenwijze, gezellige en gepassioneerde vereniging, die ieder jaar weer een spetterende musical in een echt theater presenteert. EigenWijs bestaat uit een gemotiveerde groep die zowel voor als achter de schermen hard werken .
Missie: ‘Inspireren, reflecteren en coachen van de theater-kunstenaars van morgen’.
Visie: ‘De liefde voor theater nu al voeden’ EigenWijs snaar om kinderen, jeugd en jongeren in de gemeente Nieuwkoop en daar omheen kennis te laten maken met theater

Bestedingsdoel

Het nieuwe seizoen is van start gegaan. De leden zijn weer begonnen met repeteren voor de komende shows "In the Spotlight' in Theater Kaleidoskoop in Nieuwkoop op 6 en 13 november a.s. Ook zijn er al enkele optredens gepland op braderieën en evenementen in de gemeente. Hoe gaaf zou het zijn als onze leden met microphones konden zingen waardoor de voorstelling nog net even professionele wordt!
Ga naar de website van EigenWijs Musicalgroep Nieuwkoop
Resultaat:€ 1.094,22