Rabobank Groene Hart Noord

Hockey Club 'Alphen'

Bij HC Alphen gaan plezier en ambitie al vijftig jaar hand in hand. Met ruim 1100 leden, ruim 60 jeugdteams, 15 seniorenteams én twee G-hockeyteams is HC Alphen een grote en gevarieerde club. Voor elke leeftijd en elk niveau hebben we een team dat bij je past.


Ons complex bestaat uit vijf velden: vier grote velden, waaronder twee watervelden en een jeugdveld. Daarnaast is ons clubhuis onlangs gerenoveerd en hebben we een prachtige veranda die uitkijkt over het hoofdveld.

Bestedingsdoel

De kleedruimtes van Hockey Club Alphen zijn toe aan een grondige renovatie. Materialen en inrichting (douchegelegenheid) zijn sterk verouderd, waardoor kleedruimtes niet ten volste worden benut. Niet alleen worden de kleedruimtes benut door onze eigen leden, maar ook door scholieren die net als onze leden met veel plezier sporten bij HCA. Als vereniging moeten wij onze gebruikers, leden en scholieren, een veilige en hygiënische omgeving bieden om zich te kunnen voorbereiden op hun sport.
Ga naar de website van Hockey Club 'Alphen'
Resultaat:€ 1.191,49