Rabobank Haarlem en Omstreken

Honk- En Softbalvereniging Kinheim

Kinheim is een hechte en sociale honk- en softbalvereniging, waar breedte- en topsport elkaar versterken. We hebben de ambitie om een kwalitatief toonaangevende jeugdopleiding voor honk- en softballers uit de regio te bieden. Onze sportieve ambitie is om met de Kinheim A-lijn (pupillen t/m junioren) in de hoogste klassen te spelen. Ook streven we ernaar dat iedere honk- en softballer op zijn/haar niveau kan spelen en zich kan ontwikkelen. Doorstroom naar de A-lijn is mogelijk maar geen must.

Bestedingsdoel

Clinics voor onze jeugd door (inter)nationale honkbal/softbal toppers
Honk- en softbal zijn sporten die beoefend worden tijdens de Olympische Spelen 2020 in Tokio. Kinheim wil bijdragen aan het opleiden van de volgende generatie. Dit vraagt om een professioneel ontwikkelingsprogramma, passend kader en begeleiding. Wij willen onze jeugdleden extra inspireren en nieuwe vaardigheden en technieken aanleren, via clinics door topspelers en trainers uit de landelijke hoofdklassen en nationale teams.
Ga naar de website van Honk- En Softbalvereniging Kinheim
Resultaat:€ 2.280,10