Rabobank Haarlem en Omstreken

Stichting WIJ Heemstede

In Heemstede willen wij dat iedere inwoner meetelt en dat zij zich in elke fase van hun leven goed voelen in hun leefomgeving en op hun eigen manier kunnen deelnemen aan de maatschappij.
WIJ Heemstede stelt de inwoners centraal en organiseert samen met inwoners en andere maatschappelijk organisaties aanbod gericht op vorming, educatie, ontspanning en ondersteuning in wijken en buurten.
Dit doen we onder leiding van de coördinatie van bevlogen medewerkers samen met ruim 250 vrijwilligers.

Bestedingsdoel

In 2020 willen wij onze vrijwilligers extra in het zonnetje zetten. Waarbij we onze waardering een keer op een andere manier tonen. Daarom willen WIJ graag een spetterend feest organiseren voor onze vrijwilligers.
Hoe groter het aantal stemmen hoe feestelijker het zal worden, maar een feest gaat het worden want onze vrijwilligers zijn de leukste, grappigste, slimste, loyaalste
Ga naar de website van Stichting WIJ Heemstede
Resultaat:€ 1.417,79