Rabobank Haarlem en Omstreken

Honk- en Softbalvereniging RCH-Pinguins

RCH-Pinguins is een honk- en softbal sportvereniging. Bij ons staan sportieve prestaties en plezier op en rond het veld voorop. De betrokkenheid in onze vereniging is groot: we doen alles met vrijwilligers. Bijzondere aandacht heeft de jeugd: wij willen hen de waarden meegeven waar vele leden bij ons mee opgegroeid zijn in onze vereniging: je sportief ontwikkelen,plezier in het spel en met elkaar, de saamhorigheid in de club en je inzetten om dit met elkaar mogelijk te maken.

Bestedingsdoel

Gezonde kantine: Onze frituur begaf het een paar weken geleden. Toen werd duidelijk hoe afhankelijk we daarvan zijn: er bleef weinig aanbod over. Het beste moment om het assortiment eens gezonder te maken. Want eerlijk is eerlijk: een patatje mayo + kroket past niet in het dieet van een gezonde sporter. Maar hoe moet dat precies? Daarom willen wij met de hulp van RABO Clubsupport aan de slag met Team:FIT (zij helpen sportkantines) om het aanbod in onze kantine gezonder en lekkerder te maken.
Ga naar de website van Honk- en Softbalvereniging RCH-Pinguins
Resultaat:€ 1.056,18