Rabobank Haarlem en Omstreken

Stichting Surf Project

Stichting het Surf Project geeft surfles aan kinderen met Down, autisme en ADHD. Veiligheid en plezier staan daarbij voorop. De kinderen worden ingedeeld in kleine, overzichtelijke teams en krijgen les van gecertificeerde instructeurs. Daarnaast worden ze in en om het water een-op-een begeleid door onze gedreven en enthousiaste vrijwilligers. De surflessen hebben een enorme positieve invloed op de levenskwaliteit van de kinderen en alle betrokkenen.

Bestedingsdoel

Met deze ondersteuning zorgen we voor meer capaciteit en continu├»teit voor de kinderen. We realiseren doorstroming van 18+ bij surfschool Zandvoort en verstevigen onze vrijwilligerspoule. Daarnaast zetten we in op een winterprogramma om het waargenomen effect van de surflessen het gehele jaar te laten beklijven. Als laatste ontwikkelen we graag een breder onderzoek om dit effect steviger aan te tonen en ons programma op een effectieve en effici├źnte wijze blijvend te kunnen verbeteren.
Ga naar de website van Stichting Surf Project
Resultaat:€ 1.139,63