Rabobank Horst Venray

Fanfare St. Nicolaas

Fanfare St. Nicolaas is een gezonde, bloeiende vereniging met momenteel 55 muzikanten. Onze fanfare staat midden in de gemeenschap van ongeveer 750 inwoners in Broekhuizen en is bij nagenoeg alle evenementen van de partij voor een muzikale ondersteuning, denk hierbij aan Carnaval, Eerste H. Communie, Dodenherdenking, St. Nicolaas en Kerstmis. Ondanks bovenstaande zullen we er hard aan moeten werken om voor de toekomst de continuïteit te waarborgen.

Bestedingsdoel

Het is belangrijk voor de vereniging om ieder jaar nieuwe leden te krijgen. In het verleden ging dit eigenlijk vanzelf. Die tijd is geweest. Er moet echt aan gewerkt worden om potentiële leden warm te maken voor de fanfare. Hiervoor hebben we een goede samenwerking met basisschool De Schakel in Broekhuizenvorst. P.S. Naast jeugdige leden hebben we het afgelopen jaar ook “oudere jeugd” mogen verwelkomen bij onze vereniging.
Ga naar de website van Fanfare St. Nicolaas
Resultaat:€ 466,54