Rabobank Horst Venray

Horster Mannenkoor

Het Horster Mannenkoor verzorgt al 125 jaar concerten vol zang en muziek voor de Horster gemeenschap. Opgericht in 1894 in een lokaal etablissement is het koor anno 2019 nog springlevend. Bijna 40 mannen repeteren elke dinsdagavond in de Leste Geulde o.l.v. dirigent Tim Schulteis aan een afwisselend repertoire bestaande uit o.a. spirituals en moderne popsongs als Home van Dotan en Nothing Else Matters van Metallica. Wil je meer weten over ons koor surf dan naar www.horstermannenkoor.nl

Bestedingsdoel

Dit jaar bestaat ons koor 125 jaar. Ter gelegenheid hiervan organiseren we op zaterdag 18 april in de aula van het Dendron College een concert met voor elk wat wils. De kosten van geluid, licht, gastoptredens overstijgen ons budget . Mede door deze actie van de Rabobank is het mogelijk een uitzonderlijk concert neer te zetten op 18 april 2020.
Ga naar de website van Horster Mannenkoor
Resultaat:€ 300,99