Rabobank Horst Venray

Meriko Vocaal

Zangvereniging Meriko Vocaal uit Meterik is een enthousiaste groep van ongeveer 65 mannen en vrouwen. Samen muziek maken, wat is er mooier dan dat! Meriko Vocaal onderscheidt zich van andere koren door verrassende uitvoeringen. Met onze uitstraling pakken we het publiek. Ons repertoire is veelzijdig: pop, musicals, klassiek, lovesongs, van dialect tot zestiger jaren muziek. Het allerbelangrijkste blijft "met veel enthousiasme en plezier samen muziek maken in een gezellige sfeer".

Bestedingsdoel

Op 28 september 2019 organiseert Meriko Vocaal een concert met het thema "AL WEER" Met dit concert geven we jong talent uit eigen dorp en regio een kans om nog een keer hun talent te presenteren; Deze jongeren hebben in het kader van 800 jaar Horst aan de Maas meegewerkt aan de talentenjacht "LEF". Naast Meriko Vocaal werkt ook jongerenkoor Cantarello uit Melderslo mee aan dit concert. Kinderen van onze leden zullen bezoekers op een originele, "AL WEER" -manier, welkom heten.
Ga naar de website van Meriko Vocaal
Resultaat:€ 346,14