Rabobank Horst Venray

Fanfare Monte Corona

Onze muziekvereniging is mede het muzikale hart van de gemeenschap Kronenberg & Evertsoord, op basis van onze gemeenschappelijke passie "muziek" willen we voor jong en oud op een uitdagende en inspirerende wijze muziek maken. Naast acte de presence bij gemeenschapsactiviteiten hebben we onze eigen activiteiten hoog in het vaandel. Met een actieve groep van vrijwilligers hebben we inmiddels een bloeiende vereniging met naast muzikaal ook een grote sociale betrokkenheid.

Bestedingsdoel

Onze leerlingen van Viacorona en zeker de jeugdfanfare willen met deze actie nader benoemen. Door het organiseren van laagdrempelige optredens met onze lokale school of een concert met onze oudere dorpsgenoten willen we mede een verbindende factor zijn tussen de jeugd & ouderen. Mede door het enthousiasmeren van onze jeugd kunnen we ook toekomstig op uitdagende wijze muziek blijven maken in onze kleine dorpsgemeenschap!
Ga naar de website van Fanfare Monte Corona
Resultaat:€ 650,90