Rabobank Horst Venray

Dansvereniging 'de Peeldancers'

Peel·Dancers is een vereniging waarbij het plezier in dans en bewegen voorop staat. Onze vereniging zet zich in voor een breder sport en cultuuraanbod binnen Ysselsteyn, zodat kinderen en jeugd in de leeftijd van 4 t/m +/- 25 jaar de mogelijkheid krijgen zich te ontwikkelen op het gebied van dans.

Bestedingsdoel

Dit jaar zijn we een nieuwe dansgroep moderne dans gestart voor kinderen tussen de 5 en 12 jaar. Dit groepje enthousiaste kinderen en trainsters zijn al enkele maanden aan het trainen om de dans onder de knie te krijgen. Voor de optredens en toernooien waaraan zij gaan deelnemen hebben zij nog mooie danskleding nodig zodat zij zich mooi als één groep kunnen presenteren.
Ga naar de website van Dansvereniging 'de Peeldancers'
Resultaat:€ 199,41