Rabobank Horst Venray

Jigoro Kano Sevenum

Jigoro Kano Sevenum is een actieve sportvereniging in Sevenum en bestaat uit ruim 150 leden, voornamelijk judoka's in alle leeftijdsgroepen. Daarnaast verzorgt onze vereniging ouder-kind judo, hebben we een conditiegroep op de maandagavond en is er ook een groep beugelaars. Kom vrijblijvend een paar proeflessen meedoen! Verder vindt u ons iedere 3e zaterdag van de maand bij de brandweerkazerne voor de Oud IJzer Actie.

Bestedingsdoel

Vallen is een maatschappelijk en een gezondheidsprobleem. Het volgen van een cursus Valpreventie kan dit probleem bewezen verkleinen. Wij als Jigoro Kano Sevenum willen hieraan ons steentje bijdragen. Ons doel is deze cursus te gaan aanbieden voor zowel ouderen (minder valrisico) als voor volwassenen en jeugd (verlagen van letsel door sport of buitenspelen). Onze trainer is hiervoor gediplomeerd! Met de ClubSupport kunnen wij onze dojo nog geschikter maken voor deze cursus. Iedereen is welkom!
Ga naar de website van Jigoro Kano Sevenum
Resultaat:€ 353,67