Rabobank Horst Venray

Schildersclub 't Brouwershuis

De Teken- en Schildersclub 't Brouwershuis is in 1976 van start gegaan in het gelijknamige café-restaurant Brouwershuis in Broekhuizen. Gestart werd met 13 leden. Eind 2002 is de Schildersclub verhuist naar de schilderzolder in Cultureel Centrum 't Gasthoes. Wegens de verbouwing hiervan is er tijdelijk een ander onderkomen gevonden. Op dit moment zijn ca. 45 cursisten actief. Tweejaarlijks wordt er expositie gehouden. Sinds 1-1-2013 is de Schildersclub een vereniging.

Bestedingsdoel

Onze vereniging bestaat 43 jaar en diverse hulpmiddelen en materialen zijn aan vervanging toe. Met de eerder bijdragen uit de Rabo Clubkas Campagne zijn al schildersezels en tekenborden aangeschaft. Met de eventueel uit de Rabo ClubSupport vrijkomende geldmiddelen willen we verder gaan met de aanschaf van nieuwe schilderezels en tekenborden en op termijn met de renovatie/nieuwaanschaf van expositieborden.
Resultaat:€ 199,41