Rabobank Horst Venray

Stg. Jong Nederland Hegelsom

Sport/spel, creativiteit en buitenleven zijn de pijlers van Jong Nederland. Wekelijks bieden wij dit aan aan de jeugd in Hegelsom door middel van groepsavonden. Daarnaast hebben wij ook nog andere activiteiten die worden georganiseerd voor de onze leden, zoals bivakken, kerstactiviteit, deelname toernooien etc. Ook hebben wij jaarlijks een kamp in de zomervakantie. Wij bieden de jeugd van Hegelsom een actieve en creatieve vrijetijdsbesteding waarbij de meergenoemde pijlers belangrijk zijn.

Bestedingsdoel

Om de jeugd een geweldige groepsavond of een mooi kamp te kunnen aanbieden is spel- en kampmateriaal nodig. Dit willen we graag met de opbrengst kunnen uitbreiden en/of vernieuwen.
Ga naar de website van Stg. Jong Nederland Hegelsom
Resultaat:€ 421,39