Rabobank Horst Venray

Stichting Jeugdcentrum De Springplank

Wij zijn een kleinschalige jeugdvereniging waar ieder kind zichzelf mag zijn. We zijn gevestigd aan de Beukenlaan 4 in Venray. Daar verzorgt een enthousiast leidingteam elke week op maandag- en dinsdagavond een gevarieerd programma voor kinderen vanaf 5 jaar tot en met groep 8. Programma's zijn bijv. sport en spel, knutselen, tochten, bosspellen, quiz, lekkers bakken enz. Kijk eens op onze website en facebooksite, daar vind u meer info en foto's over onze Jeugdvereniging de Springplank Venray.

Bestedingsdoel

Wij zouden heel graag met onze kinderen, buiten onze leuke clubavonden, een weekendkamp organiseren. Omdat we een kleinschalige jeugdvereniging zijn, is het een hele uitdaging om dit betaalbaar te kunnen doen. Wij vinden het belangrijk, dat al onze kinderen kunnen deelnemen en dus de bijdrage voor het kamp laagdrempelig en betaalbaar te houden, zeker ook voor kinderen uit gezinnen met een minima inkomen. Wij gunnen al onze kinderen de ervaring van een kamp vol sport en spel, gezelligheid.
Ga naar de website van Stichting Jeugdcentrum De Springplank
Resultaat:€ 109,11