Rabobank Horst Venray

LR + PC Nobel Oostrum

RV Nobel Oostrum is een kleine paardenvereniging die al 85 jaar bestaat. De leden betalen zelf contributie en kiezen zelf het bestuur. Als rijvereniging bieden we om de week dressuur lessen aan en om de week een springles aan op kosten van de club. De leden die gebruik maken van de lessen betalen een iets hogere contributie.

Bestedingsdoel

Om de lessen te kunnen bekostigen organiseert de club ieder jaar een dressuurwedstrijd. Verder organiseert de vereniging op jaarlijkse basis clubkampioenschappen met een bbq en we proberen jaarlijks een extra activiteit vWij willen graag onze leden met de opbrengst van de clubkas een extra activiteit aanbieden zoals bijvoorbeeld een clinic of workshop. Als bestuur vinden we het belangrijk het clubgevoel te creƫeren en dit doen wij onder andere door het organiseren van een dergelijke activiteit.
Ga naar de website van LR + PC Nobel Oostrum
Resultaat:€ 52,67