Rabobank Horst Venray

Lnd.Rijver.en Ponycl. De Eendracht

Wij zijn een kleine vereniging die opgericht is in 1927 en gevestigd is in Castenray. Iedereen in de regio die met een paard of pony graag wil rijden kan lid worden van onze vereniging. Via de club en op ons eigen oefenterrein kunnen in overleg clublessen gevolgd worden. Wekelijks voor het dressuur en tweewekelijks springen. Wij als vereniging hebben geen paarden of pony's. Meer informatie kan opgevraagd worden door een mailtje te sturen naar: info@ruitersporteendracht.nl

Bestedingsdoel

Wij zijn voornemens om het te besteden aan een betere en nog veiligere toegankelijkheid op ons oefenterrein en om op een veilige manier de lessen vanaf de zijkant te kunnen volgen
Ga naar de website van Lnd.Rijver.en Ponycl. De Eendracht
Resultaat:€ 71,49