Rabobank Horst Venray

RKsv Wittenhorst

RKsv Wittenhorst is de voetbalclub van Horst. De vereniging werd op 15 september 1936 opgericht en telt ruim 1000 leden. Wittenhorst wil een aantrekkelijke vereniging zijn. Of het dan een 6 jarige Horster jongen of meisje is dat wil gaan voetballen, een ambitieuze prestatieve voetballer uit de gemeente die op hoog niveau wil spelen, een zaalvoetballer die ook graag in het oranje-zwart speelt of iemand met een beperking die zijn of haar sportiviteit wil laten zien bij het G-voetbal.

Bestedingsdoel

Wij hechten veel waarde aan de sportiviteit van onze jeugdleden. Daarom willen wij continu investeren in nieuwe trainingsmaterialen. Denk aan ballen, doeltjes, pionnen en kleding. Met deze bijdrage kunnen we hier verdere stappen in zetten en voetbal in Horst nog toegankelijker maken voor de kinderen uit Horst.
Ga naar de website van RKsv Wittenhorst
Resultaat:€ 902,98