Rabobank Horst Venray

Sparta '18

Sparta'18 is een voetbalvereniging in Sevenum met ongeveer 750 leden (inclusief vrijwilligers). Een groot deel van onze leden is jeugdlid. Voor hen proberen we het voetbalspel extra aantrekkelijk en leuk te maken, omdat sporten voor iedereen - dus zeker ook voor jonge kinderen - gezond is. Graag willen we iedereen op jonge leeftijd laten kennis maken met (deze vorm van) sport zodat men ook later gemotiveerd is om samen op een leuke manier te sporten.

Bestedingsdoel

We hebben bij Sparta'18 een klein veldje dat is omheind met een laag hekje. De vloer is nu belegd met stoeptegels en er staan 2 kleine goaltjes. Dit is nu alleen in gebruik als speelveldje. Graag willen we het hek verhogen zodat de ballen niet steeds over het lage hekje vliegen. En de stoeptegel vervangen voor een kunstgrasmat. Dan kan er nog steeds op gespeeld worden, alleen nu veiliger, én we kunnen het dan tevens gebruiken voor kleine trainingsvormen / oefeningen!
Ga naar de website van Sparta '18
Resultaat:€ 827,73