Rabobank Horst Venray

Stichting Jeugdvoetbaldagen

Met onze stichting, de Jeugdvoetbaldagen in Horst, bieden we enthousiaste kinderen uit de regio Horst en Venray in de laatste week van de zomervakantie vijf dagen lang voetbalplezier aan op het sportpark van Wittenhorst in Horst. We mogen jaarlijks rekenen op vele deelnemers die uit Horst, Venray, en vooral de omliggende kerkdorpen komen. In tegenstelling tot vrijwel alle andere voetbaldagen in de omgeving, worden onze voetbaldagen gerund door vrijwilligers.

Bestedingsdoel

Wij willen het geld gebruiken om te investeren in voetbalmaterialen en andere faciliteiten om de Jeugdvoetbaldagen aantrekkelijk te (blijven) houden voor alle kinderen uit de omgeving. Zo willen we de goedkoopste aanbieder in de regio blijven, ondanks het feit dat wij niet met grote sponsorbijdragen werken.
Ga naar de website van Stichting Jeugdvoetbaldagen
Resultaat:€ 165,55