Rabobank Land van Cuijk & Maasduinen

Badmintonclub 'B.C.O.' Oeffelt

Badmintonclub Oeffelt (Veerkracht) is een vereniging voor iedereen. Badmintonnen is er voor elk niveau, jong of oud. Sommige van onze leden spelen competitie anderen puur recreatief. Ook hebben we een ouderen groep en een jeugdgroep. Ons doel is sociale vereniging te zijn in het hart van de gemeenschap. Iedereen kan bij ons kennismaken met de mooie badmintonsport. Kom gerust een keer kijken!

Bestedingsdoel

Wie de jeugd heeft heeft de toekomst. Wij zijn dan ook erg trots op onze jeugd. Zij vormen de nieuwe generatie van het verenigingsleven en dus ook van onze vereniging. Binnen onze vereniging hebben wij een kledingfonds waardoor onze jeugdleden er altijd netjes op staan. De bijdrage van Rabo ClubSupport is bestemd voor dit kledingfonds
Resultaat:€ 522,02