Rabobank Land van Cuijk & Maasduinen

Modelclub The Red Baron

Wij zijn een vereniging met een historie van ruim 40 jaar. Als vereniging actief bezig de modelbouw onder de aandacht te brengen van de jeugd. De zgn. "Drone" is onder de jeugd populair maar dreigt te worden verboden vanwege de enorme wild groei. Onze vereniging heeft zichzelf tot taak gesteld om geïnteresseerde jeugd te begeleiden in het gebruik van, en volgens de regels te leren vliegen. Het voor de jeugd toegankelijk te maken van de sport door een goede begeleiding en ondersteuning te geven.

Bestedingsdoel

Om jeugd aan te trekken hebben we plannen om in de winter zgn. "bouw avonden" te organiseren. Er is een klus ruimte beschikbaar en het doel is om jeugd leden de beginselen bij te brengen op het gebied van de zelfbouw. Dit onder begeleiding van een aantal zeer ervaren zelfbouwers. Geschikte toestellen zijn eenvoudig gebouwd en bij een ongelukje eenvoudig te herstellen. Daarnaast willen we een simulator beschikbaar stellen voor het oefenen in het starten, vliegen en veilig landen, zonder schade.
Ga naar de website van Modelclub The Red Baron
Resultaat:€ 58,00