RV FEROX

Sport

Roeivereniging Ferox is op 31 augustus 2002 opgericht, heeft momenteel 108 leden en maakt gebruik van 4 sloepen. Sloeproeien is een teamsport waarbij gewerkt wordt aan spierkracht, techniek en conditie. De wedstrijdteams trainen 2 á 3 keer per week op de wateren in Katwijk en omgeving. Ze nemen deel aan diverse wedstrijden in heel Nederland. Binnen de vereniging is er ook ruimte voor de recreatieve roeier en de senioren. Het sportief bezig zijn en het sociale contact speelt een grote rol.

Ons doel

Met een aantal vrijwilligers zouden we graag het boothuis aan het Roversbrugpad willen moderniseren. Een gezamenlijke ruimte is voor onze vereniging heel belangrijk voor de saamhorigheid van onze leden. De beschikbare ruimte is aan een opknapbeurt toe. Met een likje verf en een paar gezellige meubels willen we een plek creëren voor alle leden om na het roeien even na te praten en ervaringen te delen. Een mooie prijzenkast voor alle gewonnen trofeeën mag daarbij natuurlijk ook niet ontbreken!

Versterken lokale gemeenschappen

Vergelijkbare clubs

Ook wij gebruiken cookies

Door op ‘accepteren’ te klikken, accepteer je alle cookies (en vergelijkbare technieken) op deze website. Hiermee kunnen wij en derden jouw internetgedrag op deze website volgen en verwerken daarbij jouw persoonsgegevens. Door ons en derden kan een profiel worden gemaakt waarmee gepersonaliseerde advertenties kunnen worden getoond. Door op ‘Wijzig cookie instellingen’ te klikken, kun je een andere cookie voorkeur kiezen.

Meer informatie over cookies
 

Haal het meeste uit onze website, app én websites van derden, met advertenties die voor jou relevant zijn. Jouw internetgedrag wordt gedeeld met Rabobank en derden die cookies plaatsen.
Haal het meeste uit onze website en app met advertenties die voor jou relevant zijn. Jouw internetgedrag wordt alleen met Rabobank gedeeld.
Voor een goedwerkende website en app worden alleen functionele en analytische cookies geplaatst.