Rabobank Oss Bernheze

Gymnastiekvereniging Sine Cura

Gymnastiek en turnvereniging Sine Cura is er voor iedereen. Zij verzorgen zowel recreatieve als sportieve trainingen. Ons lesaanbod bestaat: peuter/kleutergym, recreatief- en wedstijd turnen, aerobic, zumba, en 55+ gym. Voor alle leeftijden een passend aanbod. Daarnaast bieden wij onze leden de mogelijkheid om opgeleid te worden tot trainsters.

Bestedingsdoel

Wij willen onze air-producten uitbreiden met een air-gymbaan van 10 meter lang.
Deze kan ingezet worden als methodisch hulpmiddel in de turn- en gymles.
Air-producten zijn niet meer weg te denken uit de gymzaal. Het ziet er naar uit dat in seizoen 2020-2021 de eerste wedstrijden georganiseerd vanuit de Koninklijke Gymnastiek Unie verplicht geturnd zullen gaan worden op een air-gymbaan in plaats van op de lange mat.
Ga naar de website van Gymnastiekvereniging Sine Cura
Resultaat:€ 603,56