Rabobank Oss Bernheze

Dameskorfbalvereniging Korloo

Wij zijn korfbalvereniging Korloo, afgeleid van Korfbal Loosbroek, dit seizoen (2019/2020) bestaan we alweer 37 jaar! Binnen onze vereniging staan spelplezier, teamgevoel en verbinding met de club centraal. Op dit moment hebben we 13 teams, variƫrend van de welpen (vanaf 5 jaar) tot de recreanten die in diverse competities uitkomen in zowel het breedtekorfbal (recreatief) als wedstrijdkorfbal.

Bestedingsdoel

Op sportpark de Hoef in Loosbroek slaan WHV, Korloo en TCL de handen
ineen voor samenwerkende en toekomstbestendige sportverenigingen. Het
sportpark als centrale ontmoetingsplek voor sportend Loosbroek! Een
speeltoestel voor kinderen mag daar niet ontbreken en willen we
realiseren met steun van RaboClubSupport.
Ga naar de website van Dameskorfbalvereniging Korloo
Resultaat:€ 828,70