Rabobank Oss Bernheze

Schietsportvereniging Brabant

Schietsport is sport, leuk om te doen en voor de bijna 40.000 schutters in ons land een heerlijke manier van vrijetijdsbesteding. Brabant schietsport biedt mogelijkheden voor beginnende schutters en topsporters. Van de eerste stapjes tot internationale wedstrijden, bij Brabant schietsport kán het allemaal. Junior of veteraan, recreatief of de ultieme uitdaging bij ons ben je welkom.

Bestedingsdoel

Onze jeugdgroep is het laatste jaar flink gegroeid. Om elke jeugdschutter zijn of haar sport te laten beoefenen, hebben we dringend extra materialen nodig. Denk hierbij bijvoorbeeld aan opstapjes en steunen voor de jongste schutters. Helpt u ons mee om de jeugd hun sport te laten beoefenen?
Ga naar de website van Schietsportvereniging Brabant
Resultaat:€ 172,45