Rabobank Oss Bernheze

Stg. Kinderboerderij Berghem

Wij zijn een kinderboerderij die geheel door vrijwilligers gerund wordt. Op woensdagmiddag, zaterdag en zondag zijn we geopend voor bezoekers. Onder begeleiding van onze vrijwilligers wordt direct contact met de dieren gestimuleerd. Er kan geknuffeld worden met konijn, cavia's, tamme ratjes, geiten, kalfjes, etc.
Ook werken er op enkele dagen van de week mensen met een beperking op de kinderboerderij. Hiermee hebben wij continuïteit in de verzorging en hebben zij een mooie dagbesteding.

Bestedingsdoel

De isolatie van het dak van de activiteitenruimte is door muizen aangetast. We willen de isolatie vernieuwen en het dak van de activiteitenruimte en de volière gelijktrekken. Mooier voor het aanzicht, minder kans op lekkage en minder verlies van warmte door betere isolatie.
Resultaat:€ 1.005,94