Rabobank Oss Bernheze

Stg Carnaval Berghem

Stichting Carnaval Berghem is opgericht in 1964 en viert dit jaar haar 55-jarig jubileum. Wie had toen kunnen vermoeden dat de carnaval in Berghem zou uitgroeien naar het feest dat het nu is? Het begon als een bescheiden carnavals-feest in een katholiek boeren dorpje, met een optocht op zondagmiddag en een Prins die met zijn Raad van Elf de residenties bezocht in de dagen daarna. Dankzij onze vrijwilligers en sponsoren is het gekomen tot wat het nu is, een activiteit en feest voor jong en oud!

Bestedingsdoel

De mogelijkheid bieden en gelegenheid geven om op een positieve manier carnaval te vieren voor jonge, oudere, mindervaliden en overige hulpbehoevende dorpsbewoners. Het verduurzamen en in stand houden van De Verlichte Optocht en Jeugdoptocht. Het vergroten van bouwmogelijkheden voor wagenbouwers.
Ga naar de website van Stg Carnaval Berghem
Resultaat:€ 665,84