Rabobank Oss Bernheze

Kynologenclub Oss e.o.

bij onze vereniging komen mensen samen met hun hond bijeen (verenigen ze zich), om ieder een betere communicatie met hun hond op te bouwen. Zodat ze het zelf prettig hebben en anderen (de maatschappij niet tot last zijn). Deze mensen (Kynologen = hondenliefhebbers) kunnen zo ook ervaringen uitwisselen en gezond in de buitenlucht bewegen samen met hun hond. Dit wordt o.a. mogelijk gemaakt door een heel team van gecertificeerde Kynologische Instructeurs onder het landelijke overkoepelende orgaan

Bestedingsdoel

aanschaf van hondensport - materialen en -sportkleding. Onderhoud van accomodatie. Het team van instructeurs en bestuurders blijven bijscholen volgens de landelijke erkende normen van Kynologische Instructeurs (onder de overkoepelende organisatie Raad van Beheer op Kynologisch Gebied in Nederland www.houdenvanhonden.nl
Ga naar de website van Kynologenclub Oss e.o.
Resultaat:€ 258,67