Rabobank Oss Bernheze

Korfbalvereniging T. O. G.

T.O.G. is een gezellige dames korfbalvereniging in de kernen Overlangel, Neerloon en Keent. Onze vereniging telt 125 leden, bestaande uit steunende leden, 1 senioren team en 5 jeugdteams en Kangaroes. Wij hebben bij de jeugd ook veel leden uit de kernen Ravenstein en Herpen. Wij hopen te blijven groeien in de toekomst maar dat valt niet mee!!

Bestedingsdoel

Ons bestedingsdoel is Spelmateriaal voor de jeugd! Wij hebben de afgelopen jaren doordat in Overlangel de school dicht ging en onze kinderen naar Herpen of Ravenstein moesten, wat meer jeugd mogen begroeten uit onze naaste dorpen. Hier zijn wij heel blij mee!! Dus wij willen ook hun een leuke korfbaltrainingen kunnen geven en hebben daarvoor spel materialen nodig, zoals ballen, extra korven, pionnen, etc..
Resultaat:€ 665,84