Rabobank Oss Bernheze

Osse Tafel Tennis Club

OTTC (Osse Tafel Tennis Club). We hebben ongeveer 100 leden. Zowel senioren als jeugd. We hebben 2 speelavonden in de week in ons eigen clubhuis op sportpark De Rusheuvel. We hebben meerdere senioren- en jeugdteams waarmee we competitie spelen. Ook hebben we een actieve 50-plussers groep die op de woensdag ochtend een balletje slaan. Naast het tafeltennis is er ook veel gezelligheid in onze eigen sportkantine.

Bestedingsdoel

Wij (OTTC) willen een tafeltennis robot aanschaffen voor onze jeugd. Dit is een apparaat die op meerdere snelheden balletjes kan aanspelen op verschillende plekken op de tafel. Hierdoor kun je je slag goed verbeteren doordat de robot precies de bal zo aan speelt zodat je je slagen kunt trainen.
Ga naar de website van Osse Tafel Tennis Club
Resultaat:€ 225,14