Rabobank Oss Bernheze

Dance Team Nistelrode

Wij zijn een Garde en Showdansvereniging met ruim 70 leden. Wij presteren zowel nationaal als internationaal goed. Wij hebben leden in de leeftijd van 5 jaar.tot 30+ In het voorjaarjaar zijn we gestart met een 30+ groep waar al lang vraag naar was. Deze groep danst alleen voor de fun.
Afgelopen seizoen 9 Nederlandse Kampioen en 5 Europese Podiumplaatsen waarvan één Europese Kampioenstitel. Op al deze plaatsen zijn wij als bestuur erg trots.

Bestedingsdoel

Ieder jaar maken we nieuwe danskleding voor onze leden. De helft krijgt nieuwe gardepakjes en de andere helft nieuwe moderne pakken. Het jaar erop precies andersom zodat iedereen om de twee jaar nieuwe kleding aan heeft. Wij hebben gelukkig ouders die zelf de kleding maken tegen een kleine vergoeding.
Stoffen en steentjes om de pakken helemaal af te maken zijn echter behoorlijk duur. Vandaar dat wij de bijdrage van de Rabobank hier aan willen besteden
Ga naar de website van Dance Team Nistelrode
Resultaat:€ 656,26